2. kolo - 30.8.2015 Kosova Hora B - SK Vys. Chlumec 4:2 (2:1)

17.00h

16.00h u hospody

2.

18. J. Kouklík , 24. D. Sůva , 77. P. Moudrý , 90. D. Sůva - 42. Š. Kiš , 70. P. Hanák

TJ Sokol Kosova Hora B: J. Střelák - J. Červinka , J. Tatýrek , L. Kymla - D. Šmejkal , J. Kouklík , O. Sůva , M. Valenta , M. Rosa - D. Sůva , P. Moudrý

SK Vysoký Chlumec: A. Tesař - V. Pech , R. Šneller , J. Laštovička , R. Šťovíček - S. Havel , M. Baloun , J. Kiš , J. Pilař - P. Hanák , Š. Kiš

Vyrovnaný zápas lépe začal pro domácí

Do utkání lépe vstoupil domácí celek a v úvodu měl mírnou převahu. Už v 18. minutě nařídil rozhodčí Krátký pokutový kop proti hostům. K exekuci pokutového kopu se postavil záložník domácích Josef Kouklík a uspěl proti brankáři Antonínu Tesařovi. Další branku přidal o šest minut později domácí útočník David Sůva. Domácí rychlé vedení možná trochu ukolébalo a převahu začal mít tým Vysokého Chlumce. Tu proměnil v gólovou radost v závěru poločasu Šimon Kiš.

Druhý poločas začal, stejně jako ten první skončil. Hra byla vyrovnaná, ale menší převahu měli hosté z Chlumce, kterým se také brzy podařilo srovnat na 2:2, o čež se zasloužil v 70. minutě Pavel Hanák, letní posila Vysokého Chlumce. Ten se tak trefil i v druhém soutěžním zápase za Vysoký Chlumec, bohužel jeho branka opět nepřinesla žádné body, porotže žádný z jeho spoluhráčů na něj už nedokázal navázat. Naopak domácím vrátil vedení v 77. minutě Petr Moudrý. Chlumec si poté dokázal vytvořit několik velmi slibných šancí, bohužel na minulou sezónu ještě na Chlumci nezapomněli a dále jsou mistry ve spalování tutových šancí. Těsně před závěrečným hvizdem ještě zvýšil náskok domácích na 4:2 David Sůva a pojistil tak svému týmu tři body do tabulky.