25. kolo - Malá Hraštice – SK Vys. Chlumec - 0:4

sobota

14.30h

13.15h u hospody

25.

Vysoký Chlumec toužil po tom oplatit Hraštici podzimní porážku 0:3. I když výsledek 0:4 by napovídal tomu, že to byla odplata lehká, bylo tomu úplně jinak. Jak už je v na Vysokém Chlumci zvykem, začátek utkání patřil Chlumci, který opět nedokázal z velkého množství šancí skórovat a málem přišel opět trest, Hraštice začalo v druhé polovině první půle kousat a Chlumec vděčil za udržení nerozhodného stavu hlavně brankáři Tesařovi, který vytáhl několi parádních zákroků. Po nerozhodném prvním poločase hostující celek zabral a nakonec po trefách Mrázka, Hlaváčka, Šťovíčka a Kiše vydřel tři body do tabulky a pojistil si tak páté místo v soutěži. To může ještě vylepšit v posledním kole, pokud zaváhají Dublovice B a Chlumec zvítězí.