3. kolo - 5. 9. 2015 SK Vys.Chlumec-Nová Ves B 5:6 (3:2)

05.09.2015 17:00

5.9.2015

SK Vys.Chlumec-Nová Ves B

Sobota

17.00h

16.00h na kabinách

3.

 

 

 

9. J. Pilař , 13. J. Laštovička , 19. F. Hron , 85. Z. Slanina , 85.Š. Kiš - 16. M. Durdil , 31. M. Durdil , 52. M. Holobrada , 60.M. Durdil , 85. M. Durdil , 88. P. Sabon
TJ Sokol Nová Ves/Malá Hraštice BZ. Dudič - L. Černý , J. Pospíšil , M. Klement , P. Plíva -M. Holobrada , J. Listík (70. T. Spilka) , M. Durdil , D. Dvořák - P. Sabon , R. Muller (46. M. Stupal)

Durdil čtyřmi góly přispěl k výhře nad Vysokým Chlumcem

Především díky střelecké formě Miroslava Durdila zvítězil tým Nová Ves/Malá Hraštice B nad Vysokým Chlumcem. Ve vyrovnaném zápase plném gólů měl nakonec o něco více štestí hostující celek a porazil Vysoký Chlumec těsně 6:5, když poslední vítěznou branku vstřelil až 2 minuty před koncem Patrik Sabon.

Domácí šli do rychlého vedení

Vysoký Chlumec se v poslední době spíše trápil, oba předešlé zápasy prohrál a tak do role favoita tohoto utkání byl pasován celek Nové Vsi. Jenže všechno bylo jinak, Nová Ves svého soupeře v úvodu možná lehce podcenila, nezachytila úvodní nápor domácích a už po necelé čtvrthodině hry domácí vedli 2:0 po brankách Pilaře a Laštovičky a ukázali, že fotbal přece jen ještě hrát nezapomněli.

 

Hosté se jen těžko oklepávali, ale nakonec se jim podařilo vstřelit kontaktní branku, v 16. minutě jí zařídil Miroslav Durdil. O chvíli později to už zase bylo o dvě branky, další branku domácích vstřelil František Hron. Do poločasu stačil ještě snížit svou druhou brankou v zápase Miroslav Durdil a těsně před koncem poločasu mohl dokonce srovnat stav, ale svou efektní exhibiční sólo jízdu v další branku nedokázal proměnit.

Tři body zajistil v závěru Sabon

To co se nepovedlo Durdilovi na konci poločasu prvního, se povedlo hned na začátku druhého poločasu Milanu Holobradovi, ten vyslal krásnou střelu do šibenice a vyrovnal tak na 3:3. Do stejného místa pálil o několik minut později také Miroslav Durdil, který snad ještě hezčí střelou poslal hostující celek poprvé v zápase do vedení a sám zkompletoval hattrick. Domácí tým však nic nevzdával a odměnou mu byl opět vyrovnávací gól na 4:4 o který se zasloužil Zdeněk Slanina.

 

Durdilovi byl v hattrick v zápase málo a dále proháněl domácí obránce, svůj čtvrtý gól vstřelil, za menší pomoci tyče od které se míč odrazil, v 85. minutě. Vzápětí však opět vstřelil vyrovnávací branku Vysoký Chlumec, zasloužil se o to Šimon Kiš. Do konce už nezbývalo moc času a vypadalo to, že tímto výsledkem toto gólově bohaté utkání skončí, jenže míč vzal opět Miroslav Durdil, který opět předvedl krásné sólo, které zastavil až domácí brankář Tesař, ten naneštestí domácích vyrazil míč jen k Patriku Sabonovi, který dvě minuty před koncem pohodlně dopravil míč do prázdné branky a zajistil hostujícímu celku tři body.