5. kolo - 19. 9. 2015 SK Vys.Chlumec - Kňovice 13:1 (4:1)

19.09.2015 16:30

19.9.2015

SK Vys.Chlumec Kňovice

Sobota

16.30h

15.30h na kabinách

5.

 

 

 

29. J. Pilař , 37. J. Pilař , 40. J. Laštovička , 44. P. Hanák , 48.P. Hanák , 50. J. Kiš , 53. J. Kiš , 57. Š. Kiš , 57. V. Pech , 70. J. Kiš, 75. P. Hanák , 86. A. Tesař - 20. V. Vršecký
 

Chlumec přejel oslabené Kňovice, skóroval i brankář!

Debaklem pro Kňovice skončil výjezd na Vysoký Chlumec, Kňovicím scházela spousta tradičních opor a navíc první půli začínaly hrát o deseti lidech.

Kňovice skórovaly jako první

K zápasu nebyl delegován rozhodčí a tak se po domluvě týmů ujal řízení zápasu trenér Kňovic Miroslav Čermák.

 

Jak už výsledek napovídá, po většinu času měli více ze hry domácí z Vysokého Chlumce, jenže, jak už jsme si mohli zvyknout, tak v první půlhodině Chlumec zahazoval svoje šance, což je jeho parádní disciplína. Do vedení se tak překvapivě jako první dostal hostující celek. Při nedorozumění domácí obrany poslal míč po zemi k brance Vladimír Vršecký a míč, který pro jistotu ještě jistil Martin Sirotek, tak pomalu doputoval až do sítě.

 

Domácí se poprvé mohli radovat z branky až po půlhodině hry, nedůraz Kňovické obrany potrestal Jaroslav Pilař a z nelehkého úhlu poslal míč po zemi na zadní tyč Hodíkovi branky. Podobným způsobem přidal v 37. minutě i svou druhou branku v utkání. Chlumec se ještě stačil do poločasu trefit dvakrát a to zásluhou Jaroslava Laštovičky a Pavla Hanáka.

Druhý poločas se hrálo na jednu branku

Druhý poločas už se hrálo jen na jednu branku, ze strany Chlumce se valil jeden útok za druhým. Domácí navíc vystřídali několik hráčů a měli tak na hřišti čerstvé síly, zatímco Kňovice si musely vystačit po celý zápas pouze s jedenácti hráči. Gólový účet druhé půle rychle otevřel Pavel Hanák svou druhou trefou v zápase, o dvě minuty později ho následoval Jakub Kiš, který v 53. minutě také přidal svou druhou branku v utkání.

 

Od té doby se už fyzicky i psychicky vyčerpané Kňovice téměř na nic nezmohly a už se jen počítaly góly v jejich síti. Těch nakonec bylo strašidelných 13, hattrick v 70. minutě zkompletoval Jakub Kiš, o pět minut pozdějí jej napodobil Pavel Hanák. Poté přišla ještě zhruba pětiminutovka, kdy Kňovice dokázaly alespoň chvíli udržet míč na svých kopačkách, ke vstřelení druhé branky to už však nebylo.

 

Posledním, kdo se střelecky prosadil, byl brankář domácích Antonín Tesař, ten si za jasného stavu, kdy už o vítězi nebylo pochyb, udělal výlet do soupeřova vápna, kde se dostal k míči a z otočky propálil brankáře Kňovic.